Wejherowo

Miasto położone w województwie pomorskim,w jego północnej części, nad rzeką Redą. Na terenie miasta mieści się wiele cennych i zabytkowych obiektów, które warto zobaczyć, będąc w Wejherowie. Do najpopularniejszych zalicza się Pomnik Jakuba Wejhera, Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej oraz kolegiatę św. Trójcy. W Wejherowie można także podjąć studia, ponieważ w mieście swoją siedzibę ma Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa.
Wejherowo

Atrakcje miasta:

ZdjSzlak Abecadła Kaszubskiego

Szlak Abecadła Kaszubskiego

Tego typu atrakcja, ze względu na nietypową formę, przyciąga uwagę turystów, zwłaszcza tych najmłodszych. To nie tylko doskonała forma rozrywki, ale także nieszablonowa lekcja historii. Poszczególne rzeźby wykonane z kamienia prezentują słowa alfabetu kaszubskiego. Są porozstawiane w różnych ciekawych punktach Wejherowa, dlatego umożliwiają zwiedzenie całego miasta.
ZdjPałac Przebendowskich i Keyserlingków

Pałac Przebendowskich i Keyserlingków

Neogotycki okazały pałac powstał z inicjatywy wojewody pomorskiego Ignacego Franciszka Przebendowskiego. Budowę pałacu rozpoczęto w 1767 roku, prace zakończyły się po ponad 30 latach. Wokół pałacu rozciąga się przepiękny park. Obecnie pałac jest siedzibą Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej.
ZdjLot balonem

Lot balonem

W Wejherowie można odbyć niezapomniany lot balonem. Jest to dość droga rozrywka, ale jeśli ktoś chciałby spełnić swoje marzenia, to wystarczy pojechać do Wejherowa. Lot balonem dostarcza niesamowitych wrażeń i pozwala wykonać przepiękne ujęcia. Istnieje także możliwość zarezerwowania lotu na jakąś szczególną okazję.

Wejherowo

Ogłoszenia Wejherowo to doskonałe rozwiązanie dla osób oferujących i poszukujących ofert studenckich w Wejherowie. Ogłoszenia zamieszczane w serwisie kierowane są do studentów i absolwentów placówek oświatowych, jakie działają na terenie miasta. Korzystanie z serwisu darmowe ogłoszenia Wejherowo jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga skomplikowanych czynności. W poszczególnych kategoriach mieści się wiele różnorodnych ofert. Wejherowo jest miastem położonym w północnej części Polski, w województwie pomorskim, nad rzeką Redą. Ze względu na fakt, że w mieście znajduje się kilka uczelni wyższych, Wejherowo jest miastem skupiających wielu studentów. To właśnie ze względu na osoby studiujące i ich potrzeby powstał serwis darmowe ogłoszenia Wejherowo.