Tarnobrzeg

Miasto zlokalizowane w północnej części województwa podkarpackiego, nad Zalewem Machowskim. W Tarnobrzegu mieści się wiele cennych obiektów, które warto zobaczyć będąc w mieście, a mianowicie: zamek i browar Tarnowskich, Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego oraz pomnik Jana Pawła II i Bartosza Głowackiego. Warto dodać, że w Tarnobrzegu działają także trzy szkoły wyższe, m.in. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego.
Tarnobrzeg

Atrakcje miasta:

ZdjPałac Myśliwski

Pałac Myśliwski

Pałac Myśliwski położony jest w jeden z dzielnic miasta. Został wzniesiony w 1853 r. Obiekt powstał w stylu architektury romantycznej. Do dziś zachowały się oryginalne okna oraz drzwi pochodzące z połowy XIX w. Wokół pałacu rozpościerają się inne także budynki, takie jak dom zarządcy czy budynki gospodarcze oraz rozległy park. Miejsce to można odwiedzać o każdej porze roku. Obecnie mieści się tu Ośrodek Edukacji Nauczycielskiej.
ZdjPrzeprawa promowa Tarnobrzeg - Ciszyca

Przeprawa promowa Tarnobrzeg - Ciszyca

Przeprawa promem to nie tylko wielkie ułatwienie komunikacyjne dla kierowców, ale także świetna atrakcja zarówno dla turystów, jak i lokalnej społeczności. Będąc w Tarnobrzegu warto przepłynąć się promem do Ciszycy. Prom kursuje przez cały rok, dlatego można z niego korzystać każdego dnia, do godzin wieczornych.
ZdjRegionalne Centrum Promocji Obszaru NATURA 2000

Regionalne Centrum Promocji Obszaru NATURA 2000

Centrum gromadzi elementy środowiska związanego bezpośrednio z Wisłą. Na terenie obiektu mieści się wiele ciekawych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Można tam zobaczyć ogromne akwarium z żywymi rybami i skorupiakami, terraria z żywymi gatunkami zwierząt oraz wiele innych atrakcji. Jeśli planuje się wycieczkę do Tarnobrzega, warto odwiedzić to miejsce.

Tarnobrzeg

Darmowe ogłoszenia Tarnobrzeg są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy zamierzają dodawać swoje ogłoszenia do serwisu we wskazanym mieście studenckim, do określonej tematyki. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste, szybkie, a przy tym jeszcze całkowicie darmowe. <br > Tarnobrzeg jest miastem położonym w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto uchodzi za ośrodek akademicki, ze względu na działające w nim trzy szkoły wyższe: Państwową Wyższą Szkołę Zawodową, Wyższą Szkołę Handlową i Zespół Kolegiów Nauczycielskich. Zamieszczane w serwisie ogłoszenia kierowane są do osób studiujących i absolwentów mieszkających w Tarnobrzegu. Serwis ogłoszeniowy darmowe ogłoszenia Tarnobrzeg powstał z myślą o studentach i ich potrzebach.