Sopot

Miasto położone w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, między Gdynią i Gdańskiem. Odwiedzając Sopot, warto odwiedzić nie tylko sopockie molo z piaszczysta plażą, ale także Krzywy Dom, Muzeum Sopotu oraz kościół garnizonowy św. Jerzego, znajdujący się przy głównej ulicy w Sopocie, tzw. „Monciaku” (ul. Bohaterów Monte Cassino). W Sopocie znajduje się także kilka szkół wyższych, m.in. Sopocka Szkoła Zarządzania, Sopocka Szkoła Wyższa oraz Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości.
Sopot

Atrakcje miasta:

ZdjMolo

Molo

Sopockie molo to symbol miasta, jego znak rozpoznawczy. Jego długość liczy ponad 500 m i jest najdłuższym molo nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Prace nad budową obiektu rozpoczęto już w XIX w. Ze względu na turystów tak licznie odwiedzających Sopot, a w związku z tym także molo, postanowiono w sezonie, tj. od maja do września, wprowadzić opłaty za wstęp.
ZdjKrzywy Dom

Krzywy Dom

Obiekt położony jest przy głównej ulicy w Sopocie, a mianowicie przy powszechnie znanym „Monciaku” (ul. Bohaterów Monte Cassino). Budowę domku rozpoczęto w 2003 r., a zakończono po roku. Autorami projektu są architekci: Małgorzata Kruszko-Szotyńska, Szczepan Szotyński oraz Leszek Zaleski. Obecnie obiekt ten jest siedzibą centrum handlowego.
ZdjAqua Park

Aqua Park

Kompleks basenowy ze spa, kręgielnią, kawiarnią oraz restauracją przyciąga tłumy, bez względu na porę roku. Można tutaj mile spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Aquapark jest doskonałą alternatywą w przypadku nieciekawej pogody podczas urlopu nad polskim morzem.

Sopot

Ogłoszenia Sopot to doskonałe rozwiązanie dla osób oferujących i poszukujących ofert adresowanych do studentów oraz absolwentów wyższych szkół, jakie mieszczą się na terenie miasta. W ramach korzystania z serwisu użytkownik może nie tylko zamieszczać, ale także przeglądać i porównywać darmowe ogłoszenia Sopot w łatwy i szybki sposób, bez wychodzenia z domu. Bogaty zbiór ogłoszeń zapewnia sprawne dotarcie do interesującej oferty. Sopot jest miastem położonym w północnej części kraju, w województwie pomorskim, nad Morzem Bałtyckim. Miasto jest nie tylko ośrodkiem turystycznym, ale także naukowym. Swoją siedzibę ma w Sopocie pięć wyższych uczelni, dlatego wśród mieszkańców Sopotu jest wielu studentów. To właśnie z myślą o osobach studiujących, absolwentach i ich potrzebach powstał serwis darmowe ogłoszenia Sopot.