Siedlce

Miasto położone w środkowo-wschodniej części województwa mazowieckiego, nad rzekami Muchawką i Helenką. W Siedlcach warto odwiedzić Pałac Ogińskich, Muzeum Regionalne, Muzeum Diecezjalne, kościół św. Stanisława oraz katedrę Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Siedlce to także ośrodek naukowy. W mieście działają cztery szkoły wyższe, m.in. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny.
Siedlce

Atrakcje miasta:

ZdjPałac Ogińskich

Pałac Ogińskich

Jedną z największych atrakcji miasta jest klasycystyczny zespół pałacowo-ogrodowy Ogińskich - magnackiego rodu książęcego. Obiekt został wybudowany przez Kazimierza Czartoryskiego. Wokół pałacu rozciąga się przepiękny park krajobrazowy oraz sentymentalny ogród. Pałac można zwiedzać przez cały rok. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.
ZdjKlasycystyczny teatr

Klasycystyczny teatr

Dziewiętnastowieczny teatr został zaprojektowany przez włoskiego architekta Antonia Corazziego. Na początku teatr stanowił filię dworskiego teatru hetmana Ogińskiego. W tej chwili budynek ten jest siedzibą urzędu stanu cywilnego w Siedlcach.
ZdjPomnik – ławeczka Stefana Żeromskiego

Pomnik – ławeczka Stefana Żeromskiego

Pomnik został wzniesiony w 2011 r. Jak sama nazwa wskazuje, obiekt powstał ku czci słynnego i cenionego pisarza polskiego – Stefana Żeromskiego. Ławeczka usytuowana jest przed Miejską Biblioteką Publiczną. Dlaczego akurat ten poeta? Z prostych względów. Pisarz w „Przedwiośniu” wspomina o Siedlcach, z których pochodziła rodzina Baryków. Dla miłośników polskiej literatury jest to miejsce wyjątkowe, które naprawdę warto odwiedzić.

Siedlce

Ogłoszenia Siedlce dają możliwość zamieszczania ogłoszeń z różnych dziedzin, ale związanych typowo z ofertami studenckimi. Ogłoszenia Siedlce odnoszą się do konkretnej miejscowości, dlatego przeszukiwanie ofert jest przejrzyste, a dodawanie ogłoszeń jest niezwykle proste, łatwe i darmowe. Siedlce położone są we wschodniej części kraju, w województwie mazowieckim. Siedlce to stosunkowo małe miasteczko, gdzie liczna ludności to 76 tys. Mimo wszystko jest na tyle duże, by pomieścić sporą liczbę studentów przybywających do miasta w celu podjęcia studiów na tutejszych uczelniach, skupiających obecnie ok. 12 tys. studentów. Z tego względu Siedlce są bardzo dobrze rozwiniętym ośrodkiem akademickim. Darmowe ogłoszenia Siedlce zostały stworzone z myślą o studentach i absolwentach mieszkających w Siedlcach.