Rzeszów

Miasto królewskie położone w centralnej części województwa podkarpackiego. W Rzeszowie znajduje się wiele ciekawych miejsc oraz cennych obiektów wartych zobaczenia, np. rzeszowski zamek Lubomirskich, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Okręgowe oraz gotycki kościół farny p.w. śś. Stanisława i Wojciecha. Warto dodać, że Rzeszów to także miasto akademickie, w którym swoją siedzibą ma klilka uczelni wyższych, na czele z Uniwersytetem Rzeszowskim i Politechniką Rzeszowską.
Rzeszów

Atrakcje miasta:

ZdjOgrody Bernardyńskie

Ogrody Bernardyńskie

Powstały w 2013 r. Ich budowa trwała trzy lata. Głównym sponsorem obiektu byli ojcowie Bernardyni oraz Unia Europejska. Ogrody tworzą przepiękne skwery ozdobione licznymi fontannami oraz figurami świętych, a także rozległe łąki, na których często organizuje się różnego rodzaju koncerty, zawody itp. Starannie ułożone kopce kwiatów tworzą labirynty, w których można się odprężyć, zrelaksować, wyciszyć. Obiekt został całościowo oświetlony i wyposażony w ponad 50 miejsc siedzących.
ZdjPodziemna Trasa Turystyczna

Podziemna Trasa Turystyczna

Trasa wiodąca przez podziemne korytarze miasta, obejmująca pomieszczenia, które dawniej pełniły funkcje schronień, magazynów oraz sklepów. Obecnie wnętrza te posiadają ekspozycję historyczną, nawiązującą do dawnych czasów. Trasa ma długość ok. 370 m i posiada ponad 20 piwnic. Powierzchnia komnat i korytarzy to ponad 640 km2. Podziemna Trasa Turystyczna stanowi oryginalną atrakcję miasta i jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów, którzy mogą w ciekawy sposób poznać historię Rzeszowa.
ZdjMultimedialna fontanna

Multimedialna fontanna

To jedno z najciekawszych miejsc w Rzeszowie. Obiekt znajduje się w przy al. Lubomirskich. Fontanna nie tylko tryska wodą, ale jest odpowiednio podświetlana w rytm płynącej muzyki. Pokazy odbywają się w ściśle określonych godzinach. Najlepsze pokazy wychodzą w godzinach nocnych, gdzie efekty świetlne i multimedialne są najbardziej widoczne. W Internecie można znaleźć dokładny harmonogram pokazów.

Rzeszów

Serwis darmowe ogłoszenia Rzeszów to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zamieszczać swoje usługi w serwisie ogłoszeniowym dla studentów i absolwentów w danej miejscowości. Korzystanie z serwisu jest bardzo łatwe i nie wymaga poświęcania wielkiej ilości czasu. Wszystko można załatwić od ręki bez potrzeby wychodzenia z domu. Rzeszów jest miastem położonym w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim, będąc jednocześnie stolicą województwa. Miasto jest ośrodkiem akademickim ze względu na działające na jego terenie uczelnie państwowe i prywatne. Obecnie w Rzeszowie swoją siedzibę ma dziewięć szkół wyższych. <br > Dodawane oferty adresowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów przebywających w Rzeszowie. To właśnie z myślą o osobach studiujących i ich potrzebach powstał serwis darmowe ogłoszenia Rzeszów.