Puck

Miasto położone w północnej części województwa pomorskiego, nad Zatoką Pucką. Będąc w Pucku, warto zobaczyć neogotycki dziewiętnastowieczny ratusz, Groty Mechowskie, gotycki kościół farny pw. św. Apostołów Piotra i Pawła oraz Port w Pucku. W mieście możliwe jest także podjęcie studiów muzycznych, ponieważ działa tam Szkoła Muzyczna I st. i Ognisko Baletowe im. Stanisława Moniuszki.
Puck

Atrakcje miasta:

ZdjMuzeum Ziemi Puckiej

Muzeum Ziemi Puckiej

Muzeum zostało założone w 1980 r. Przyjęło imię Floriana Ceynowy – znanego i cenionego badacza folkloru i języka kaszubskiego. Obiekt posiada cztery oddziały, do których zalicza się Hallerówka, Szpitalik, Kamienicę mieszczańską oraz Zagrodę Gburską i Rybacąa. W muzeum prezentowane są zarówno wystawy stałe, jak i czasowe.
ZdjMolo

Molo

Wejście na molo możliwe jest nie tylko z deptaka, ale także bezpośrednio z parku miejskiego. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek, gdzie można nie tylko odbyć spacer, ale także odprężyć się i zjeść smaczny posiłek w drewnianej tawernie, usytuowanej pośrodku obiektu. Molo stanowi doskonały punkt obserwacyjny, z którego rozpościera się widok na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski.
ZdjPort jachtowy

Port jachtowy

Każdego roku, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, miejsce to przyciąga tłumy turystów. Obiekt nie tylko pełni funkcje przystani rybackiej, jest także doskonałym miejscem sportowo-rekreacyjnym, ponieważ można tu uprawiac różnego rodzaju sporty wodne, głównie żeglugę turystyczną.

Puck

Darmowe ogłoszenia Puck są idealnym rozwiązaniem dla osób zamierzających dodawać swoje oferty z określonej dziedziny dla konkretnej miejscowości. Ogłoszenia zamieszczane na stronie serwisu adresowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów mieszkających aktualnie w miejscowości Puck. W Pucku mieści się obecnie kilka ośrodków zamiejscowych uczelni wyższych. Niewielkie miasteczko Puck położone jest w północnej części kraju, w województwie pomorskim. Ze względu na fakt, że w Pucku działa kilka ośrodków szkół wyższych, darmowe ogłoszenia Puck mogą okazać się przydatne również dla studentów tego małego miasteczka.