Poznań

Poznań to stolica Wielkopolski. Miasto położone w województwie wielkopolskim, nad Wartą. Najwięcej zabytkowych obiektów zlokalizowanych jest na rynku. To właśnie w tym miejscu znajdują się wąskie, ozdobne kamieniczki. Na rynku znajduje się także pałac Działyńskich oraz słynny zegar z poznańskimi koziołkami zamontowanymi na wieży ratuszowej. Poznań to także miasto akademickie, w którym funkcjonuje ponad dwadzieścia pięć uczelni, na czele z Uniwersytetem Adama Mickiewicza, Politechniką Poznańską oraz Uniwersytetem Medycznym.
Poznań

Atrakcje miasta:

ZdjStary Rynek

Stary Rynek

Centrum trzynastowiecznego rynku stanowią takie budynki, jak: ratusz, sukiennice, ławy chlebowe i arsenał. Rynek w Poznaniu uchodzi za jeden z najpiękniejszych i największych Rynków na skalę krajową. Rynek pełni zarówno funkcję handlowa, jak i rekreacyjną. Będąc w Poznaniu można zobaczyć koziołki – symbol Poznania, które pojawiają się zawsze, kiedy zegar wybija pełną godzinę.
ZdjMalta

Malta

Miejsce będące jednocześnie najpopularniejszą atrakcją oraz najciekawszym miejscem w Poznaniu. Malta przyciąga zarówno wielu turystów, jak i miejscową ludność, głównie ze względu na swoje wyjątkowe położenie (brzeg Jeziora Maltańskiego). Na brzegu jeziora mieści się m.in. park linowy, galeria handlowa oraz jeden z największych ośrodków sportowo-rekreacyjnych w Polsce – Termy Maltańskie.
ZdjLech Browar Wielkopolski

Lech Browar Wielkopolski

Stary Browar stanowi najnowocześniejsze centrum handlu i rozrywki. Obiekt położony jest w centrum Poznania. Jest miejscem, które przyciąga turystów nie tylko ze względu na liczne obiekty handlowe i gastronomiczne (obecnie jest ich ponad 200), ale także przez swój niepowtarzalny klimat. Stary Browar został zaprojektowany na podstawie wyglądu dawnego Browaru Huggerów.

Poznań

Darmowe ogłoszenia Poznań są doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących zaoferować swoje usługi dotyczące szeroko pojętego studiowania za pomocą Internetu. Ogłoszenia Poznań adresowane są więc przede wszystkim do studentów i absolwentów wyższych uczelni i uniwersytetów, jakie działają na terenie miasta, a jest ich ponad 30. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Poznań to miasto studenckie, będące doskonale rozwiniętym ośrodkiem akademickim. Położone jest w zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim. Ze względu na tak ogromną liczbę funkcjonujących uczelni wyższych, w Poznaniu liczba studentów dochodzi do 130 tys. Serwis darmowe ogłoszenia Poznań powstał z myślą o studentach i absolwentach, biorąc przy tym pod uwagę ich indywidualne potrzeby i pragnienia.