Kluczbork

Miasto zlokalizowane w północno-wschodniej części województwa opolskiego, nad rzeką Stobrawą. Będąc w Kluczborku warto zobaczyć ratusz oraz rynek, Bramę Krakowską oraz Muzeum im. Dzierżona. Poza tym, przejeżdżając przez Kluczbork, warto zajrzeć do Parku Miejskiego. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Staw Kościuszki, będący idealnym miejscem na rodzinne spacery oraz wycieczki rowerowe. Na stawem można podziwiać piękno przyrody i odprężyć po ciężkim dniu w pracy.
Kluczbork

Atrakcje miasta:

ZdjPark miejski

Park miejski

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Kluczborku. Park miejski to obszar, w którym dominuje zieleń. Obszar ten porośnięty jest różnymi gatunkami drzew i krzewów. Wytyczone alejki pozwalają odbyć spacer na łonie przyrody, a tym samym zrelaksować się i „naładować akumulatory” na cały nadchodzący tydzień. W parku mieści się element historyczny, a mianowicie pomnik Ofiar I wojny światowej, a także punkt rekreacyjny w postaci fontanny i ścieżki rowerowej.
ZdjMuzeum ks. Jana Dzierżona

Muzeum ks. Jana Dzierżona

Obiekt znajduje się w centrum miasta, w Bramie Krakowskiej. Główną tematyką muzeum jest pszczelarstwo, a także postać ks. Jana Dzierżona – znanego śląskiego pszczelarza. Zbiory muzealne podzielone zostały na dwa działy – dział związany z historią miasta (dawne sprzęty codziennego użytku, numizmaty, broń, fotografie i inne dokumenty) oraz dział pszczelarski (głównie ule i narzędzia pszczelarskie).
ZdjKościół Chrystusa Zbawiciela

Kościół Chrystusa Zbawiciela

Kościół został wzniesiony w XIV w. Stanowi jeden z najcenniejszych obiektów sakralnych w mieście. Świątynia znajduje się niedaleko rynku. Jest widoczna z oddali, ponieważ posiada wysoką wieżę, z której można podziwiać panoramę miasta. Choć kościół został zbudowany w średniowieczu, w jego wnętrzu dominuje rokoko, a świadczy o tym bogato zdobiony ołtarz. Elementem wyróżniającym się w kościele są organy, dzięki którym w świątyni odbywają się festiwale organowe.

Kluczbork

Darmowe ogłoszenia Kluczbork umożliwiają dodawanie ogłoszeń z różnych kategorii, związanych z usługami studenckimi. Darmowe ogłoszenia Kluczbork wiążą się ściśle z miejscowością Kluczbork. Korzystanie z usługi serwisu ogłoszeniowego dla studentów jest bezpłatne, łatwe i nie wymaga rejestracji. Warto zaznaczyć, że zamieszczane ogłoszenia adresowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów mieszkających aktualnie w Kluczborku. Miejscowość Kluczbork położona jest w południowo-zachodniej części kraju, w województwie opolskim. W mieście prowadzone są studia licencjackie i magisterskie na kilku oddziałach zamiejscowych wyższych uczelni. Ze względu na ten fakt, wśród mieszkańców miasta można spotkać także wielu studentów i to właśnie z myślą o nich powstał serwis darmowe ogłoszenia Kluczbork.