Gdynia

Miejscowość nad Morzem Bałtyckim, położona w północno-wschodniej części województwa pomorskiego. Gdynia, ze względu na swoją lokalizację, to przede wszystkim ośrodek turystyczny, na którego terenie znajduje się wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, np. Dom Żeglarza Polskiego, Muzeum Miasta Gdyni, słynny Skwer Kościuszki z fontanną oraz oceanarium. Gdynia to także miasto akademickie, w którym działa kilka uczelni i szkół wyższych, m.in. Akademia Marynarki Wojennej oraz Akademia Morska.
Gdynia

Atrakcje miasta:

ZdjCentrum Nauki Experyment

Centrum Nauki Experyment

Poza znanym Akwarium Gdyńskim, dużą popularnością w mieście cieszy się także Centrum Nauki Experyment. Jest to miejsce, w którym można przeprowadzać ciekawe eksperymenty i doświadczenia, a także podziwiać wystawy związane m.in. z przyrodą. Wszystkie z nich wpływają na wyobraźnię i logiczne myślenie, dlatego miejsce to jest bardzo często odwiedzane przez zorganizowane grupy szkolne.
ZdjAkwarium Gdyńskie

Akwarium Gdyńskie

Muzeum-akwarium mieści się przy Al. Jana Pawła II. Gromadzi bardzo ciekawą i oryginalną, bo żywą, ekspozycję w postaci żywych ryb zamieszkujących rafę koralową. W obiekcie podziwiać można także różnorodne, kolorowe gatunki koralowców. Poznanie podwodnego świata naszego morza jest doskonałą atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W akwarium można podziwiać także gatunki zwierząt żyjących na ladzie, do których zaliczają się żółwie, węże oraz jaszczurki.
ZdjBulwar nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego

Bulwar nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego

Będąc w Gdyni nie sposób nie przejść się bulwarem nadmorskim, liczącym ok. 1,5 km. Jest to doskonałe miejsce na spacer wzdłuż linii brzegowej morza. Na obszarze bulwaru znajduje się kilka pomników, z którym najbardziej charakterystycznym są Gdyńskie Rybki. Rzeźba została wykonana przez Adama Smolanego i znajduje się niedaleko głównego wejścia na plażę.

Gdynia

Darmowe ogłoszenia Gdynia zostały stworzone z myślą o studentach i ich potrzebach. Z tego względu są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zamieścić swoje ogłoszenie w sieci, skierowane do określonego odbiorcy w danej miejscowości. Korzystanie z serwisu jest proste, łatwe i darmowe. Gdynia jest miastem studenckim położonym w północnej części Polski, w województwie pomorskim, nad Morzem Bałtyckim. W Gdyni działa ok. 10 szkół wyższych, dlatego Gdynia, podobnie jak Gdańsk, uznawana jest za ośrodek akademicki, skupiający obecnie ogromną liczbę studentów. Ze względu na fakt, że w Gdyni jest tak wiele uczelni wyższych, studenci korzystający z pewnością znajdą ogłoszenia odpowiadające ich oczekiwaniom.