Garwolin

Miasto królewskie położone w południowo-wschodniej części województwa mazowieckiego, nad rzeką Wilgą. Będąc w Garwolinie, warto zobaczyć przepiękną, barokową kolegiatę pw. Przemienienia Pańskiego, dawną stajnię koszarową oraz drewniane, dziewiętnastowieczne domy. W Garwolinie można także podjąć studia, ponieważ w mieście swoją siedzibę ma Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, Wydział Zamiejscowy w Garwolinie.
Garwolin

Atrakcje miasta:

ZdjKolegiata Przemienienia Pańskiego

Kolegiata Przemienienia Pańskiego

Kolegiata Przemienienia Pańskiego została wybudowana w 1890 r. Kościół jest budowlą trójnawową, wzniesioną w stylu neobarokowym. W czasie II wojny światowej został zbombardowany, jednak udało się go później wyremontować.
ZdjKaplica cmentarna

Kaplica cmentarna

Kaplica cmentarna została wybudowana w 1842 r. w stylu klasycystycznym. Na prośbę proboszcza, mieszkańcy miasta wspólnie wybudowali kaplicę, która używana jest również obecnie.
ZdjMuzeum Ziemi Garwolińskiej w Miętnem

Muzeum Ziemi Garwolińskiej w Miętnem

Muzeum powstało w 2009 roku i znajduje się we wsi Miętne koło Garwolina. Eksponaty, które się tam znajdują, zostały zgromadzone przez szkołę oraz prywatnego kolekcjonera. W muzeum możemy zobaczyć ekspozycje: etnograficzną oraz historyczną.

Garwolin

Darmowe ogłoszenia Garwolin to idealne rozwiązanie dla wszystkich chcących zaoferować i poszukiwać ogłoszeń studenckich w sieci. Propozycje ofert można dodawać w serwisie w niezwykle łatwy i prosty sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Zamieszczane ogłoszenia kierowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów wyższych uczelni, jakie aktualnie działają na terenie miasta. Garwolin położony jest we wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim i posiada dobrze rozwinięty ośrodek akademicki. Na terenie miasta znajduje się ośrodek zamiejscowy jednej z uczelni łódzkich. W związku z powyższym w Garwolinie można spotkać wielu studentów i absolwentów wyższej uczelni. Darmowe ogłoszenia Garwolin stworzone zostały właśnie z myślą o osobach studiujących, które poszukują noclegu, bądź zatrudnienia w mieście.