Bytom

Miasto położone w centralnej części Wyżyny Śląskiej, niedaleko Katowic. Bytom posiada przepiękną starówkę, na której mieści się kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Ciekawym miejscem, które warto odwiedzić w Bytomiu, jest Muzeum Górnośląskie oraz cmentarz żydowski. Istnieje także możliwość podjęcia studiów w Bytomiu, ponieważ na terenie miasta swoją siedzibę ma aż siedem szkół wyższych, m.in. Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji oraz Kolegium Nauczycielskie.
Bytom

Atrakcje miasta:

ZdjTeatr Tańca i Ruchu ROZBARK

Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK

To atrakcja dla wszystkich miłośników tańca, zwłaszcza baletu, pantomimy czy też tańca współczesnego. W teatrze, oprócz działalności artystycznej, rozwija się także działalność edukacyjna, ponieważ w budynku Teatru Tańca i Ruchu odbywają się warsztaty taneczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
ZdjMuzeum Górnośląskie

Muzeum Górnośląskie

Muzeum kolekcjonuje m.in. zbiory etnograficzne, archeologiczne, historyczne Górnego Śląska. Dużym zainteresowaniem cieszy się także dział sztuki prezentujący ok. 12 tys. wytworów artystycznych – obrazów, rzeźb czy też grafik. Muzeum pełni także funkcje edukacyjne. Organizowane są w nim m.in. lekcje muzealne dla dzieci i młodzieży szkolnej.
ZdjNajstarszy tramwaj w Polsce

Najstarszy tramwaj w Polsce

W Bytomiu można przejechać się najstarszym tramwajem w Polsce. Czas przejazdu wynosi 6 minut, ponieważ linia tramwajowa liczy 1340 m. Linia tramwajowa działa już od 1913 r. Podczas „podróży” można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o Bytomiu, a także zdobyć informator turystyczny miasta.

Bytom

Ogłoszenia Bytom to doskonałe rozwiązanie dla osób oferujących i poszukujących ofert studenckich w Bytomiu. Ogłoszenia zamieszczane w serwisie kierowane są do studentów i absolwentów placówek oświatowych, jakie działają na terenie miasta. Korzystanie z serwisu darmowe ogłoszenia Bytom jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga skomplikowanych czynności. W poszczególnych kategoriach mieści się wiele różnorodnych ofert. Bytom jest miastem położonym w południowej części kraju, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim. Ze względu na fakt, że w mieście działa obecnie siedem szkół wyższych, skupiających ponad 7 tys. studentów, Bytom uważa się za dobrze rozwinięty ośrodek akademicki. Serwis darmowe ogłoszenia Bytom powstał właśnie z myślą o osobach studiujących i ich potrzebach.