Brzesko

Niewielkie miasteczko położone w województwie małopolskim, nad rzeką Uszwicą. Będąc w Brzesku warto zobaczyć neogotycki ratusz, pomnik św. Floriana oraz Grób Nieznanego Żołnierza. Ciekawym miejscem jest także kościół św. Jakuba Apostoła oraz Browar Okocim. W Brzesku można także podjąć studia na założonej w 2004 r. Małopolskiej Szkole Wyższej.
Brzesko

Atrakcje miasta:

ZdjRynek w Brzesku

Rynek w Brzesku

Rynek został założony w 1385 r. Dawniej plac ten był miejscem, w którym odbywał się targ. W centralnej części rynku stoi zabytkowa figura św. Floriana. Na rynku znajduje się także neogotycki ratusz. Obiekt ten został zaprojektowany w 1909 r. przez Gabriela Niewiadomskiego. Obecnie ma tam swoją siedzibę Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku.
ZdjBrowar Okocim

Browar Okocim

Browar Okocim został założony w I poł. XIX w. przez Jana Goetza. Browar szybko stał się jednym z największych i najpopularniejszych browarów nie tylko w skali krajowej, ale także europejskiej. Miejsce to chętnie odwiedzają miłośnicy tego rodzaju alkoholu. Obecnie właścicielem browaru jest firma Carlsberg, która produkuje tam także swoje piwo.
ZdjPałac Goetzów

Pałac Goetzów

Barokowo-rokokowy pałac Jana Goetza – znanego przemysłowca i właściciela Browaru Okocim. Obiekt położony jest niedaleko browaru. Jest to miejsce, w którym można miło spędzić czas. Wokół pałacu rozciąga się przepiękny park z różnego gatunku drzewami i krzewami. Kilka lat temu podjęto prace remontowe w obiekcie i obecnie pałac został przekształcony na hotel, w którym mieści się ekskluzywna restauracja oraz spa.

Brzesko

Darmowe ogłoszenia Brzesko są doskonałą metodą na zaoferowanie swoich usług w Internecie, z uwzględnieniem konkretnej miejscowości. Osoby dodające ogłoszenia w Brzesku mogą nie tylko w prosty i szybki sposób zamieścić swoją ofertę, ale mogą także sami poszukać odpowiedniej usługi dla siebie. Serwis ogłoszenia Brzesko powstał przede wszystkim z myślą o studentach i absolwentach mieszkających w Brzesku i okolicach. Korzystanie z usługi, jak już było wspomniane, nie wymaga skomplikowanych czynności i jest darmowe. W Brzesku mieści się wyższa szkoła, dlatego miasto zamieszkują także studenci, którzy często poszukują ogłoszeń studenckich z różnych kategorii w Internecie. Bogata baza ogłoszeń z pewnością ułatwi osobom studiującym i absolwentom znaleźć oferty spełniające ich oczekiwania.