Zamość

Miasto położone w województwie lubelskim, na obszarze Wyżyny Lubelskiej. Zamość uchodzi za miasto renesansu, ponieważ znajduje się w nim wiele zabytków i miejsc związanych właśnie z tym okresem historycznym. Odwiedzając Zamość warto zwiedzić ratusz oraz katedrę, w której pochowani są Zamoyscy, także Pałac Zamoyskich i zabytkowe kamienice. W Zamościu można także podjąć studia wyższe, ponieważ w mieście funkcjonuje aż pięć uczelni wyższych, w tym trzy publiczne: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie oraz Zespół Kolegiów Nauczycielskich.
Zamość

Atrakcje miasta:

ZdjRynek Wielki

Rynek Wielki

Jeden z najokazalszych i najpiękniejszych rynków w Polsce, a nawet w Europie. Najbardziej charakterystycznym obiektem na rynku jest ratusz z kunsztownymi schodami oraz kolorowe ormiańskie kamienice. Rynek Wielki stanowi główny punkt zwiedzania przez turystów z całego kraju. Każdego roku, zwłaszcza w okresie letnim, na Rynku Wielkim w Zamościu organizowane są koncerty, kabarety i innego typu imprezy. Rynek w Zamościu został wpisany na listę Unesco.
ZdjZoo

Zoo

Ogród zoologiczny im. Stefana Milera powstał w 1918 r. Obejmuje obszar 14 ha i obecnie przebywa w nim prawie 1000 gatunków zwierząt, w tym takie zwierzęta, jak krokodyle, lwy, niedźwiedzie, wielbłądy. Na terenie zoo znajdują się także takie obiekty jak park linowy, wypożyczalnia wózków oraz ogród botaniczny. Można tutaj miło spędzić czas z dziećmi, dla których pobyt w zoo to ogromna radość.
ZdjPark Miejski

Park Miejski

Położony jest w zachodniej części Starego Miasta. Powstał w okresie międzywojennym. Znajduje się w nim wiele miejsc zagospodarowanych zielenią. Dużą atrakcją, przyciągającą lokalnych mieszkańców jest staw, na którym można pływać łódkami. W parku znajdują się fragmenty fos dawnej twierdzy, która została zlikwidowana w 1866 r.

Zamość

Darmowe ogłoszenia Zamość to bardzo dobre rozwiązanie dla osób poszukujących i oferujących swoje usługi w sieci. Propozycje ofert można zamieszczać w serwisie w bardzo łatwy i prosty sposób, bez wychodzenia z domu. Korzystanie z serwisu jest darmowe i nie wymaga rejestracji. Serwis ogłoszenia Zamość posiada zbiór różnorodnych ogłoszeń studenckich z rozmaitych kategorii. Ogłoszenia zamieszczane są przede wszystkim z myślą o studentach i absolwentach wyższych szkół w Zamościu. Położony w południowo-wschodniej części Polski Zamość jest uznawany za jeden z większych ośrodków turystycznych i edukacyjnych w kraju. Mieści się w nim aż pięć szkół wyższych, dlatego miasto zamieszkuje spora liczba studentów, do których adresowane są darmowe ogłoszenia zamieszczane w serwisie ogłoszeniowym Studencior.pl.