Września

Miasto zlokalizowane w województwie wielkopolskim, nad rzeką Wrześnicą. Będąc we Wrześni warto zobaczyć Pomnik Dzieci Wrzesińskich, drewniany kościół Świętego Krzyża oraz słynny Amfiteatr Anny Jantar. Września to średniej wielkości miasteczko, a którym można także podjąć studia, ponieważ na terenie miasta swoja siedzibę ma Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych.
Września

Atrakcje miasta:

ZdjPomnik Dzieci Wrzesińskich

Pomnik Dzieci Wrzesińskich

Obiekt nawiązuje do wydarzeń, jakie miały miejsce na początku XX w. Chodzi o słynny strajk dzieci wrzesińskich, które sprzeciwiły się germanizacji szkół w latach 1901-1902. Pomnik odsłonięto 31 maja 1975 r. Fundatorem pomnika jest Społeczeństwo Ziemi Wrzesińskiej. Będąc we Wrześni z pewnością warto odwiedzić to miejsce, będące cennym zabytkiem historycznym.
ZdjDrewniany kościół Świętego Krzyża

Drewniany kościół Świętego Krzyża

Świątynia znajduje się w północno-zachodniej części miasta. Jest to drewniany kościół pochodzący z XVII w. Zlokalizowany jest niedaleko Jeziora Wrzesińskiego. Kościół przyciąga uwagę turystów swoim niespotykanym wyglądem – jest niewielkiej wielkości, cały wybudowany z drewna, ma bardzo prosty kształt (powstał na planie prostokąta) i pokryty jest gontem (drewnianym materiałem służącym do krycia dachu).
ZdjAmfiteatr Anny Jantar

Amfiteatr Anny Jantar

Będąc we Wrześni nie sposób nie odwiedzić także tego miejsca. Amfiteatr im. Anny Jantar to półkolista budowla pełniąca role widowni. Znajduje się w Parku im. Dzieci Wrzesińskich. Skąd nazwa parku? W 1976 r. w tym miejscu, dla mieszkańców Wrześni, śpiewała Anna Jantar. Postanowiono upamiętnić ten dzień nadając obiektowi imię słynnej polskiej piosenkarki. Warto dodać, że miejsce to jest głównym punktem, w którym odbywają się liczne imprezy okolicznościowe.

Września

Darmowe ogłoszenia Września są dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących oferować swoje usługi za pomocą Internetu. Ogłoszenia Września kierowane są do studentów i absolwentów wyższych uczelni jakie funkcjonują obecnie na terenie miasta. Serwis umożliwia także przeszukiwanie studentom i absolwentom przeglądanie ogłoszeń w celu poszukiwań ofert z danej kategorii i miejscowości. Korzystanie z serwisu jest darmowe, proste i szybkie. Warto zaznaczyć, że korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji. Września to miasto położone w zachodniej części kraju, w województwie wielkopolskim. Ze względu na działające w mieście uczelnie wyższe, Września jest miejscem, w którym przebywa spora liczbą studentów. To właśnie z myślą o nich powstał serwis darmowe ogłoszenia Września.