Ustroń

Miasto zlokalizowane w południowej części województwa śląskiego, u wylotu doliny Wisły. Ustroń to przede wszystkim rozwinięty ośrodek turystyczny i wypoczynkowy, ponieważ posiada status uzdrowiska. Na terenie miasta jest wiele szlaków turystycznych oraz ścieżek rowerowych, spacerowych. Ustroń jest także bogaty pod względem znajdujących się na jego terenie zabytków, do których zalicza się m.in. kościół św. Klemensa oraz muzeum etnograficzne „Stara Zagroda”. Ustroń to także ośrodek naukowy, ponieważ funkcjonuje tam Wyższa Szkoła Inżynierii Dentystycznej i Nauk Humanistycznych.
Ustroń

Atrakcje miasta:

ZdjSokolarnia Anatum

Sokolarnia Anatum

Znajduje się na szlaku prowadzącym na Czantorię - najwyższe wzniesienie w Beskidzie Śląskim. W Sokolarni znajduje się mnóstwo gatunków ptaków drapieżnych, m.in. sowy, jastrzębie, sokoły, a nawet orzeł bielik. Istnieje możliwość zrobienia sobie zdjęcia z wybranym ptakiem. Jest to doskonała pamiątka z pobytu w Ustroniu.
ZdjUzdrowisko

Uzdrowisko

Ustroń to miejscowość kojarzona głównie z Uzdrowiskiem, do którego wybierają się osoby zmagające się z różnego rodzaju chorobami i schorzeniami układu oddechowego czy też układu krążenia itp. Warto dodać, że Uzdrowisko Ustroń specjalizuje się także w rehabilitacji onkologicznej i neurologicznej.
ZdjRównica

Równica

Oprócz Czantorii równie ciekawym miejscem przyciągającym tłumy turystów jest Równica (883 m n.p.m.). Miejsce to posiada mnóstwo atrakcji, m.in. strzelnicę, mini zoo, tor saneczkowy czy też park linowy. Każdy, zarówno starszy, jak i młodszy znajdzie tam rozrywkę dla siebie. Jeśli planuje się wycieczkę do Ustronia, warto odwiedzić to miejsce.

Ustroń

Ogłoszenia Ustroń stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób oferujących, jak i szukających ogłoszeń z wybranej tematyki i miejscowości. Oferowane usługi adresowane są do studentów i absolwentów szkoły wyższej, której siedziba znajduje się na terenie miasta. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu. Ustroń jak się okazuje to nie tylko ośrodek turystyczny, ale także akademicki. Miasto położone jest w południowej części Polski, w województwie śląskim, nad Wisłą. <br > Serwis ogłoszeniowy darmowe ogłoszenia Ustroń został stworzony na potrzeby studentów i absolwentów przebywających w Ustroniu.