Supraśl

Niewielkie miasteczko zlokalizowane w województwie podlaskim, nad rzeką Supraślą. Najcenniejszym zabytkiem Supraśla jest prawosławny klasztor Zwiastowania NMP. Będąc w Supraślu warto także zobaczyć prawosławną cerkiew św. Jana, drewniane domy tkaczy oraz Muzeum Ikon. W mieście można także podjąć studia na Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu.
Supraśl

Atrakcje miasta:

ZdjTeatr Wierszalin

Teatr Wierszalin

Obiekt został założony w 1991 r. z inicjatywy Piotra Tomaszuka – znanego polskiego reżysera teatralnego. W Teatrze wystawiane są przedstawienia nawiązujące do dawnych wierzeń, magicznych postaci, folkloru i tradycji miasta. Od ponad 10 lat Wierszalin jest wspierany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ma na swoim koncie mnóstwo nagród. Będąc w Supraślu, warto odwiedzić to miejsce.
ZdjKościół Świętej Trójcy

Kościół Świętej Trójcy

Kościół rzymskokatolicki został wybudowany w latach 60. XIX w., w stylu neobarokowym. Ma kształt prostokąta, posiada jedną nawę. W 1868 r. dokonano poświęcenia budowli sakralnej. Od ponad 110 lat kościół posiada prawa parafialne. Obecnie obiekt należy do dekanatu Wasilków archidiecezji białostockiej.
ZdjFontanna-zegar

Fontanna-zegar

Fontanna znajduje się niedaleko Domu Ludowego. Została wybudowana w 2010 r. Nie jest to zwykła fontanna, ponieważ posiada niebywałą funkcję – odmierza czas za pomocą słonecznego zegara. Fontanna-zegar przyciąga tłumy turystów. Jest to jeden z ciekawszych obiektów położonych na terenie miasta. Mieszkańcy Supraśla chętnie spędzają w tym miejscu wolny czas.

Supraśl

Darmowe ogłoszenia Supraśl to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących dodawać swoje oferty z określonej tematyki w mieście Supraśl. Oferowane usługi w ramach serwisu są całkowicie bezpłatne i adresowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów wyższych uczelni, jakie mieszczą się na terenie miasta. Obecnie w Supraślu działa jedna niepubliczna szkoła wyższa, Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki. Serwis ogłoszeniowy darmowe ogłoszenia Supraśl został skonstruowany z myślą o studentach i absolwentach mieszkających obecnie w Supraślu. Niewielkie miasto Supraśl położone jest we wschodniej części Polski, w województwie podlaskim, nad rzeką Supraślą. Dodawane na stronę serwisu oferty przeznaczone są przede wszystkim dla osób studiujących. Właśnie ze względu na i ich potrzeby powstał serwis darmowe ogłoszenia Supraśl.