Starogard Gdański

Starogard Gdański jest jednym z najstarszych miast na Pomorzu, położonym w województwie pomorskim, nad rzeką Wierzycą. Na terenie miasta znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc i obiektów, które warto zobaczyć, przebywając w mieście. Do najpopularniejszych zalicza się: kościół św. Wojciecha, Starogardzki Pałac Wiechertów oraz omnik Adama Mickiewicza przy Alei Wojska Polskiego. W Starogardzie Gdańskim można także podjąć studia na Pomorskiej Szkole Wyższej.
Starogard Gdański

Atrakcje miasta:

ZdjRynek

Rynek

Dawniej była to osada warowa. Dzisiaj rynek w Starogardzie stanowi atrakcję turystyczną dla podróżnych odwiedzających to miejsce, przede wszystkim ze względu na swoje walory historyczne, a dokładniej zabytkowy zespół urbanistyczny (zbudowany na gotyckich fundamentach ratusz, rozchodzące się od rynku uliczki, dziewiętnastowieczne kamienice.
ZdjStarogardzkie Centrum Kultury

Starogardzkie Centrum Kultury

W tym miejscu odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, m.in. kabarety, koncerty, spektakle teatralne. Starogardzkie Centrum Kultury to także punkt edukacyjny dla dzieci i młodzieży szkolnej, w którym mogą się dowiedzieć ciekawych informacji w dziedzinie kultury i sztuki Kociewia.
ZdjMuzeum Ziemi Kociewskiej

Muzeum Ziemi Kociewskiej

Zostało założone w 1980 r. Liczy ponad 4,2 tys. eksponatów. Zbiory Muzeum Ziemi Kociewskiej prezentują m.in. dzieła sztuki, rzeźby, fotografie oraz inne przedmioty nawiązujące do kultury kociewskiej. Miejsce to jest chętnie odwiedzane przez turystów oraz młodzież szkolną.

Starogard Gdański

Ogłoszenia Starogard Gdański to doskonałe rozwiązanie dla osób oferujących i poszukujących ofert studenckich w Starogardzie Gdańskim. Ogłoszenia zamieszczane w serwisie adresowane są do studentów i absolwentów wyższej szkoły, która działa obecnie na terenie miasta. Jest to Pomorska Szkoła Wyższa, skupiająca sporą liczbę studentów. Korzystanie z serwisu darmowe ogłoszenia Starogard Gdański jest bezpłatne, bardzo łatwe, a przy tym szybkie. W poszczególnych kategoriach znajduje się wiele różnorodnych ofert, dlatego każdy znajdzie ofertę, która spełni jego oczekiwania. Starogard Gdański jest jednym z najstarszych miast na Pomorzu. Położony jest w północnej części kraju, nad rzeką Wierzycą. Jako że w mieście działa szkoła wyższa, Starogard Gdański jest także ośrodkiem akademickim. Darmowe ogłoszenia Starogard Gdański powstały z myślą o studentach i absolwentach przebywających w mieście.