Słupsk

Miasto zlokalizowane w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, nad rzeką Słupią, niedaleko Morza Bałtyckiego. Zwiedzając Słupsk nie można pominąć neogotyckiego ratusza miejskiego, murów obronnych oraz czternastowiecznej Nowej Bramy. Warto także odwiedzić Zamek Książąt Pomorskich wybudowany w I poł. XVI w. W Słupsku działają także szkoły wyższe, m.in. Akademia Pomorska oraz Wyższa Hanzeatycka Szkoła Zarządzania.
Słupsk

Atrakcje miasta:

ZdjZamek Książąt Pomorskich

Zamek Książąt Pomorskich

Gotycki budowla została wzniesiona w 1507 r. W skład kompleksu wchodzą następujące obiekty: zamek, czternastowieczny młyn wodny, Brama Rybacka, a także kościół św. Jacka. Zamek Książąt Pomorskich od 1965 r. jest siedzibą Muzeum Pomorza Środkowego. Warto dodać, że na terenie obiektu znajdują się przepiękne ogrody zamkowe.
ZdjQuest „Szlakiem Słupskich Legend”

Quest „Szlakiem Słupskich Legend”

Tego typu atrakcja przyciąga uwagę wielu turystów, przede wszystkim ze względu na swoją nietypową formę. Turyści mogą poznać tożsamość danego regionu poprzez uczestnictwo w grze polegającej na przemieszczaniu się w określone miejsca za pomocą wskazówek. Jest to ciekawy sposób zwiedzania miasta, chętnie praktykowany przez zorganizowane grupy.
ZdjDolina Charlotty

Dolina Charlotty

Dolina Charlotty to centrum rozrywki, w skład którego wchodzi m.in. mini zoo, fokarium, park linowy itp. Obiekt znajduje się niedaleko Słupska, nad Jeziorem Zamełowskim i jest doskonałym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. To właśnie w tym miejscu odbywają się znane wszystkim Koncerty Legend Rocka.

Słupsk

Serwis darmowe ogłoszenia Słupsk to idealne rozwiązanie dla osób oferujących i poszukujących ofert usług adresowanych do młodych ludzi, przede wszystkim studentów oraz absolwentów wyższych uczelni, jakie znajdują się w mieście. W ramach korzystania z serwisu użytkownik może nie tylko dodawać, ale także przeglądać i porównywać ogłoszenia Słupsk całkowicie za darmo, bez wychodzenia z domu. Różnorodna baza ogłoszeń zapewnia szybkie dotarcie do interesującej oferty. Słupsk jest miastem położonym w północnej części kraju, w województwie pomorskim, nad rzeką Słupią. Miasto jest ośrodkiem akademickim, na terenie którego znajduje się obecnie pięć szkół wyższych, skupiających ogromną liczbę studentów. Darmowe ogłoszenia Słupsk powstały właśnie z myślą o osobach studiujących na wskazanych wyżej uczelniach i ich potrzebach.