Pruszków

Miasto zlokalizowane w środkowej części województwa mazowieckiego, nad rzeką Utratą. Będąc w Pruszkowie, warto odwiedzić takie miejsca, jak Pałac Potulickich, Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, oficynę pałacu Potulickich oraz kościół Niepokalanego Poczęcia NMP na Żbikowie. Pruszków to także ośrodek naukowy, ponieważ w mieście swoja siedzibę ma Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej.
Pruszków

Atrakcje miasta:

ZdjPark Kultury i Wypoczynku Mazowsze

Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze

Park potocznie nazywa się Gliniankami, ze względu na fakt, że dawniej w tym miejscu wydobywano glinę. Obecnie, jak sama nazwa wskazuje, Park Kultury i Wypoczynku jest miejscem, które licznie odwiedzają zarówno mieszkańcy miasta, jak i turyści, którzy mogą tu odpocząć i zrelaksować się na łonie natury. Na terenie parku mieści się boisko sportowe, plac zabawa dla dzieci, także liczne pomosty dla wędkarzy oraz miejsca na przygotowanie ogniska.
ZdjTor kolarski

Tor kolarski

Jeden z najnowocześniejszych torów kolarskich w Polsce. Powstał w 2008 roku. Projekt architektoniczny przygotował Wojciech Zabłocki – znany polski szermierz oraz architekt. Obiekt jest bogato wyposażony oraz posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w postaci oświetlenia czy akustyki. Ze względu na ten fakt, w obiekcie organizuje się zarówno zawody sportowe, jak i inne imprezy masowe, m.in. koncerty, targi, konferencje.
ZdjPomnik bohaterów II wojny światowej

Pomnik bohaterów II wojny światowej

Pomnik mieści się niedaleko dworca kolejowego w Pruszkowie. Obiekt dedykowany jest wszystkim osobom, które naraziły swoje życie w obronie ojczyzny podczas II wojny światowej. Jest to duży głaz umieszczony na piedestale, na którym widnieje napis: „Pamięci bohaterów poległych w czasie okupacji hitlerowskiej w walce o wyzwolenie narodowe i społeczne”.

Pruszków

Ogłoszenia Pruszków to zbiór darmowych ogłoszeń z różnych kategorii zamieszczanych na stronie serwisu kierowanych do studentów i absolwentów przebywających w Pruszkowie. Korzystanie z serwisu, tzn. dodawanie lub przeglądanie ofert jest darmowe i nie wymaga skomplikowanych czynności. W Pruszkowie istnieje Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki, dlatego Pruszków jest zamieszkiwany przez sporą liczbę studentów. <br > Niewielkie miasto położone jest w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy. Ze względu na fakt, że Pruszków jest ośrodkiem akademickim, darmowe ogłoszenia Pruszków zostały stworzone właśnie z myślą o tych osobach, które zainteresowane są ofertami usług typowo studenckich.