Ostrowiec Świętokrzyski

Miasto położone we wschodniej części województwa świętokrzyskiego, nad rzeką Kamienną. Ostrowiec Świętokrzyski zlokalizowane jest w malowniczym miejscu, ponieważ panorama miasta obejmuje cześć widoku Gór Świętokrzyskich. Będąc w Ostrowcu, koniecznie trzeba odwiedzić Świętokrzyski Park Narodowy, kolegiatę św. Michała Archanioła oraz Jura Park w miejscowości Bałtów. W Ostrowcu można także podjąć naukę na dwóch wyższych szkołach, mających swoją siedzibę na terenie miasta, a mianowicie na Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości oraz na Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach Wydział Zamiejscowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Ostrowiec Świętokrzyski

Atrakcje miasta:

ZdjPark Linowy Gutwin

Park Linowy Gutwin

Ośrodek rekreacyjny umożliwia spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych. Można skorzystać ze ścieżek pieszych i rowerowych, miejsc do zabawy i grillowania. Jednak największą atrakcją ośrodka jest park linowy, który oferuje nam 2 różne trasy o długości ponad 300 metrów.
ZdjMuzeum Historyczno-Archeologiczne

Muzeum Historyczno-Archeologiczne

Muzeum mieści się w dawnym pałacu hrabiów Wielopolskich z końca XIX wieku. Położone jest w pięknym parku, niedaleko pierwszej otwartej w Królestwie Polskim cukrowni. W muzeum można podziwiać ekspozycje poświęcone porcelanie ćmielowskiej a także historii Ostrowca Świętokrzyskiego.

Ostrowiec Świętokrzyski

Darmowe ogłoszenia Ostrowiec Świętokrzyski zawierają propozycje usług dodawanych dla studentów i absolwentów dwóch szkół wyższych, które mieszczą się na terenie miasta. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe, łatwe i szybkie. Użytkownik nie musi rejestrować się w serwisie, aby dodać darmowe ogłoszenia Ostrowiec Świętokrzyski. Miasto położone jest w województwie świętokrzyskim, w południowo-wschodniej części kraju. Na terenie miasta działają obecnie dwie uczelnie wyższe,. Jedna z nich jest Wydziałem Zamiejscowym. Dzięki temu, że w Ostrowcu Świętokrzyskim funkcjonują szkoły wyższe, miasto zamieszkuje także sporo studentów. Serwis ogłoszenia Ostrowiec Świętokrzyski powstał z myślą o studentach i absolwentach zamieszkujących aktualnie miasto Ostrowiec Świętokrzyski.