Lębork

Miasto położone w północnej Polsce, w województwie pomorskim, nad rzeką Łebą. W Lęborku mieści się wiele ciekawych miejsc i obiektów wartych odwiedzenia, a mianowicie: zamek krzyżacki, obronne mury miejskie, Basztę Bluszczową, Stary Browar oraz kościół parafialny pw. NMP Królowej Polski. W Lęborku funkcjonuje także Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Mieczysława Michalskiego.
Lębork

Atrakcje miasta:

ZdjZamek krzyżacki

Zamek krzyżacki

Będąc w Lęborku nie sposób nie odwiedzić średniowiecznego zamku krzyżackiego. Budowę obiektu rozpoczęto w 1341 r. Później, w wyniku najazdów, zamek był wielokrotnie przebudowywany. Obecnie można tam podziwiać zachowane do dziś fragmenty zamku, m.in. mury obronne, część zabudowań mieszkalnych czy też piwnice.
ZdjKamienne kręgi "Gotów"

Kamienne kręgi "Gotów"

Kręgi mieszczą się na górze Parkowej, w Parku Bolesława Chrobrego, niedaleko zamku krzyżackiego. Stawiali je Goci – plemię dawniej zamieszkujące tereny skandynawskie. Kręgi ustawione są w miejscu gdzie występuje największe oddziaływanie pola elektromagnetycznego. Największy krąg liczy 20 m średnicy.
ZdjCzołg IS-2

Czołg IS-2

Eksponat znajduje się na terenie Parku Bolesława Chrobrego. Do miasta został sprowadzony w 1968 r. Stanowi atrakcję parku, ponieważ jest to polski czołg wyprodukowany przez Związek Radziecki. Podziwiają go głównie odwiedzający miasto turyści, a także lokalni mieszkańcy, którzy odwiedzają park.

Lębork

Darmowe ogłoszenia Lębork stanowią idealne rozwiązanie dla osób chcących zamieszczać swoje oferty z określonej kategorii do konkretnej miejscowości. Propozycje oferowanych usług dodawane na stronę serwisu adresowane są przede wszystkim do osób studiujących i absolwentów przebywających w miejscowości Lębork. W Lęborku mieści się obecnie jeden wydział zamiejscowy gdańskiej uczelni. Lębork położony jest w północnej czi kraju, w województwie pomorskim, nad rzeką Łabą. Jest nie tylko ośrodkiem turystycznym, ale także naukowym ze względu na mieszczący się w nim zamiejscowy ośrodek szkoły wyższej. Ze względu na fakt, że w Lęborku szkoła wyższa, studenci korzystający z serwisu z pewnością znajdą ogłoszenia odpowiadające ich oczekiwaniom.