Jasło

Miasto zlokalizowane w zachodniej części województwa podkarpackiego, nad rzekami Wisłoką, Ropą i Jasiołką. Na terenie miasta znajduje się wiele atrakcyjnych, pod względem turystycznym, miejsc wartych zobaczenia, np. mury miejskie w Jaśle, Kolegiata Wniebowzięcia NMP, Pałac Sroczyńskich oraz pomnik św. Antoniego Padewskiego. W Jaśle można także podjąć studia na Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza.
Jasło

Atrakcje miasta:

ZdjPałac Sroczyńskich

Pałac Sroczyńskich

Obiekt został wzniesiony pod koniec XVIII w. Zaprojektował go architekt Tadeusz Stryjeński. Pałac Sroczyńskich, jak sama nazwa wskazuje, swoją nazwę zawdzięcza ostatniemu właścicielowi, a mianowicie Tadeuszowi Sroczyńskiemu – znanego wówczas przemysłowca naftowego. Pałac o kształcie prostokąta ma jedno piętro oraz kilka wież, które są wkomponowane w korpus pałacu. Wokół budynku znajduje się park.
ZdjMuzeum Regionalne

Muzeum Regionalne

Obiekt został założony w II poł. XX w. Kolekcjonuje zbiory nawiązujące do historii i tradycji miasta oraz okolic. Siedzibą Muzeum Regionalnego jest dom przekazany przez Stanisława Kadyiego – znanego lekarza okulisty z Jasła. Jakie eksponaty można zobaczyć w muzeum? Przede wszystkim dawne stroje ludowe, sprzęty codziennego użytku, także dzieła sztuki, tj. obrazy oraz rzeźby sakralne.
ZdjPark miejski

Park miejski

Miejsce to jest chętnie odwiedzane przez lokalną społeczność. Można tutaj miło spędzić czas, zrelaksować się i odpocząć na łonie natury. W parku mieści się fontanna, alejki, altanka, pomnik Tadeusza Kościuszki oraz płyta ku czci Nieznanego Żołnierza. Powierzchnia parku obejmuje ponad 2 ha i porośnięta jest różnego gatunku roślinnością.

Jasło

Ogłoszenia Jasło stanowią idealne rozwiązanie dla osób zamierzających dodać ogłoszenie do kategorii, odnoszące się do miejscowości Jasło. Zamieszczane ogłoszenia są adresowane zarówno do osób studiujących, jak i absolwentów trzech placówek szkół wyższych, mieszczących się na terenie miasta. Korzystanie z usług darmowego serwisu ogłoszeniowego jest bezpłatne i bardzo szybkie. Kategorie są uporządkowane, co dodatkowo ułatwia dotarcie do interesujących ofert bez potrzeby wychodzenia z domu. Jasło położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. W związku z tym, że Jasło jest ośrodkiem naukowym, zamieszkiwanym przez sporą liczbę studentów, darmowe ogłoszenia Jasło powstały z myślą o studentach i absolwentach uczelni.