Jędrzejów

Niewielkie miasteczko położone w województwie świętokrzyskim, niedaleko Kielc, nad rzeką Jesionką i Brzeźnicą. W Jędrzejowie można zobaczyć ciekawe miejsca i obiekty historyczne, do których zalicza się drewniany kościół w Mnichowie, Muzeum im. Przypkowskich. Ciekawym miejscem jest także sztuczny zalew w Jędrzejowie, który w okresie letnim przyciąga nie tylko mieszkańców, ale także turystów. W Jędrzejowie można także podjąć dalszą naukę po skończeniu szkoły średniej, np. w Centrum Kształcenia Praktycznego.
Jędrzejów

Atrakcje miasta:

ZdjKolekcja zegarów

Kolekcja zegarów

To właśnie w Jędrzejowie mieści się jedna z największych na skalę Europy kolekcja zegarów. Kolekcjonerem był lekarz Feliks Przypkowski. Muzeum powstało w 1962 r. i położone jest w centrum miasta. Będąc w Jędrzejowie z pewnością warto odwiedzić to miejsce, które jest doskonałą atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
ZdjZalew w Jędrzejowie

Zalew w Jędrzejowie

Jest to miejsce rekreacyjne, w którym można odpocząć od zgiełku miasta. Nad zalewem znajduje się piaszczysta plaża, niedaleko której znajduje się wypożyczalnia sprzętu. Zalew jest doskonałą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Przejeżdżając przez Jędrzejów warto wstąpić nad zalew.
ZdjPark miejski

Park miejski

Od kilku lat w Jędrzejowie można udać się w bardzo ciekawe miejsce, gdzie można spędzić miło czas w gronie rodziny lub znajomych. Chodzi o park miejski z wieloma atrakcjami. Mieści się tam m.in. tor rowerowy, plac zabaw dla dzieci, skate park, siłownia i wiele innych ciekawych miejsc. Park przyciąga tłumy – nie tylko lokalnych mieszkańców, ale także odwiedzających miasto turystów.

Jędrzejów

Ogłoszenia Jędrzejów stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób oferujących, jak i szukających ogłoszeń z wybranej miejscowości. Oferty usług kierowane są do osób studiujących i absolwentów placówek oświatowych, jakie funkcjonują w mieście. Wszelkie czynności związane z korzystaniem z serwisu nie są skomplikowane.<br > Jędrzejów to miasto położone w południowej części kraju, w województwie śląskim. Serwis ogłoszeniowy darmowe ogłoszenia Jędrzejów stworzony został z myślą o osobach podejmujących studia oraz absolwentach uczelni wyższych przebywających obecnie w mieście. Proponowane usługi dotyczą spraw studenckich (noclegów, nauki itp.)