Gorzów Wielkopolski

Miasto położone w woj. lubuskim, na brzegu Kotliny Gorzowskiej, nad rzeką Wartą. Warto wstąpić do Gorzowa Wielkopolskiego, ponieważ miasto posiada liczne ciekawe miejsca i zabytki warte odwiedzenia, a mianowicie: Aleję Sławnych Gorzowian, Studnię Czarownic, mury miejskie oraz słynną gorzowską katedrę znajdującą się na rynku. Co więcej, w Gorzowie można także podjąć studia wyższe na takich uczelniach, jak: Wyższa Szkoła Biznesu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża, AWF w Poznaniu – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej, Uniwersytet Szczeciński – Zamiejscowy Wydział Społeczno-Ekonomiczny w Gorzowie Wielkopolskim.
Gorzów Wielkopolski

Atrakcje miasta:

ZdjCentrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Istnieje duży wybór atrakcji tj.: basen olimpijski, kompleks saun, kręgielnie, korty tenisowe, bilard, mini aqua park oraz lodowisko czynne w sezonie zimowym.
ZdjDominanta, czyli Pajączek

Dominanta, czyli Pajączek

Pajączek znajduje się na rondzie św. Jerzego. Pomimo że obiekt niezbyt spodobał się mieszkańcom, to stał się rozpoznawalną budowlą Gorzowa. W zamyśle „Pajączek” miał zachęcać przechodniów do zakupów w podziemnym pasażu. Na szczycie tego obiektu znajduje się taras widokowy, z którego można obejrzeć panoramę miasta oraz Wartę.
ZdjStudnia Czarownic

Studnia Czarownic

Studnia Czarownic znajduje się na Wełnianym Rynku. Na szczycie studni umieszczona jest figurka czarownicy. Obiekt ten powstał na początku XX wieku w celu upamiętnienia kobiet, które niegdyś zostały spalone na stosie. Obecna studnia stanowi jedynie rekonstrukcję oryginalnej, która została zniszczona przed wojną.

Gorzów Wielkopolski

Darmowe ogłoszenia Gorzów Wielkopolski to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących i oferujących swoje usługi w Internecie. Propozycje ofert można zamieszczać w serwisie niezwykle łatwo i szybko, bez wychodzenia z domu. Serwis posiada zbiór różnorodnych ogłoszeń z rozmaitych kategorii. Ogłoszenia zamieszczane są przede wszystkim z myślą o studentach i absolwentach wyższych szkół w Gorzowie Wielkopolskim. Miasto położone jest w zachodniej części kraju, w województwie lubuskim, nad rzeka Wartą. Gorzów Wielkopolski jest ośrodkiem szkolnictwa wyższego w zachodniej części kraju. Mieszczą się w nim dwie uczelnie wyższe oraz dwa ośrodki zamiejscowe Uniwersytetu Szczecińskiego i AWF w Poznaniu. Darmowe ogłoszenia Gorzów Wielkopolski są serwisem ogłoszeniowym stworzonym właśnie z myślą o osobach studiujących w Gorzowie Wielkopolskim.