Człuchów

Miasto położone w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego, nad Jeziorem Rychnowskim. Będąc w Człuchowie, warto zobaczyć zabytkowe dziewiętnastowieczne kamienice,gotycką wieżę zamkową oraz barokowy kościół pw. św. Jakuba. W Człuchowie istnieje także możliwość podjęcia studiów, ponieważ w mieście działa Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie.
Człuchów

Atrakcje miasta:

ZdjCanpol

Canpol

Niedaleko Człuchowa znajduje się rozległy kompleks rekreacyjny dla dzieci i dorosłych. Na jego terenie mieści się małe zoo, tor kartingowy, ogródek gier, plac zabaw oraz wiele innych atrakcji. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek w rodzinnym gronie.
ZdjZamek krzyżacki

Zamek krzyżacki

Stanowi jedną z największych atrakcji miasta. Obiekt widać z daleka, ponieważ położony jest na niewielkim wzniesieniu. Dawniej w zamku przebywał Ulrich von Jungingen oraz Konrad von Wallenrod. Dzisiaj można podziwiać tam ocalałe fragmenty murów obronnych oraz ponad 40-metrową wieżę, która dziś spełnia wyłącznie rolę obserwacyjną.
ZdjMuzeum Regionalne

Muzeum Regionalne

W muzeum podziwiać można kolekcję zbiorów tematycznie nawiązujących do dawnych zwyczajów oraz kultury regionu. W muzeum prezentowane są zarówno wystawy stałe, jak i czasowe. Eksponaty można oglądać przez cały rok.

Człuchów

Serwis, w ramach którego można zamieszczać i przeglądać darmowe ogłoszenia Człuchów, został stworzony specjalnie z myślą o studentach i absolwentach przebywających w Człuchowie. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe i nie wymaga rejestracji. Poza tym zamieszczanie ogłoszeń jest bardzo proste i szybkie, co dodatkowo ułatwia korzystanie z serwisu. Człuchów to miasto położone niedaleko Chojnic, w województwie pomorskim. W Człuchowie mieści się obecnie zamiejscowy wydział jednej z pedagogicznych wyższych uczelni w Warszawie. Ze względu na fakt istnienia w Człuchowie szkoły wyższej, wśród mieszkańców miasta można spotkać także studentów i to właśnie ze względu na nich i ich potrzeby został stworzony serwis darmowe ogłoszenia Człuchów.