Ciechanów

Miasto położone w północno-wschodniej części Polski, na Wysoczyźnie Ciechanowskiej, nad rzeką Łydynią. Najpopularniejszym i tym samym najcenniejszym obiektem w Ciechanowie jest zamek książąt mazowieckich, a w zasadzie to, co z niego pozostało, czyli mury obwodowe i dwie narożne baszty. W zamku swoją siedzibę ma obecnie Muzeum Okręgowe. Ciechanów to także ośrodek naukowy, ponieważ w mieście działa kilka uczelni wyższych, m.in. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa oraz Wyższa Szkoła Biznesu i Zarządzania w Ciechanowie.
Ciechanów

Atrakcje miasta:

ZdjZamek Książąt Mazowieckich

Zamek Książąt Mazowieckich

Zamek Książąt Mazowieckich został zbudowany w XIV wieku nad rzeką Łydynią. Zamek wzniesiono w stylu gotyckim. Zniszczono go w czasie potopu szwedzkiego. Obecnie znajduje się tutaj oddział Muzeum Szlachty Mazowieckiej. Można tutaj zobaczyć średniowieczną zbrojownię, w której znajduje się kolekcja broni białej.
ZdjBrowar Ciechan

Browar Ciechan

Browar w Ciechanowie założony został w 1864 r. W okresie międzywojennym oprócz piwa produkowano tu lemoniady, napoje gazowane, ocet oraz aromaty. Obecnie, w piwnicach budynku, znajduje się Pub Ciechan, w którym można degustować różne rodzaje piwa oraz zjeść posiłek.
ZdjWieża ciśnień w Ciechanowie

Wieża ciśnień w Ciechanowie

Wieża ciśnień w Ciechanowie została zaprojektowana w 1972 r. przez Jerzego Bogusławskiego. Budowla ma kształt torusa. W latach 80-tych została opuszczona i obecnie nie jest użytkowana, ze względu na zły stan techniczny.

Ciechanów

Darmowe ogłoszenia Ciechanów to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących i oferujących swoje usługi w Internecie. Propozycje ofert można dodawać w serwisie w niezwykle łatwy i prosty sposób, bezpłatnie i bez konieczności rejestrowania się w serwisie. Zamieszczane ogłoszenia kierowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów Ciechanowa. Miasto położone jest w województwie mazowieckim i posiada dobrze rozwinięty ośrodek akademicki. Na terenie miasta swoją siedzibę mają uczelnie publiczne i prywatne, dlatego Ciechanów zamieszkiwany jest przez spora liczbę studentów. Darmowe ogłoszenia Ciechanów są więc serwisem ogłoszeniowym stworzonym właśnie z myślą o osobach studiujących i absolwentach wyższych uczelni.