Chełm

Miasto położone we wschodniej części województwa lubelskiego, nad rzeką Uherką. Będąc w Chełmie, warto zobaczyć tzw. podziemia kredowe, Górę Chełmską oraz pochodzącą z baroku Bazylikę Narodzenia NMP. Chełm to nie tylko miasto turystyczne, ale także akademickie. W mieście funkcjonują cztery szkoły wyższe, a mianowicie: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej oraz Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego - wydział zamiejscowy.
Chełm

Atrakcje miasta:

ZdjChełmskie Podziemia Kredowe

Chełmskie Podziemia Kredowe

Znajduje się w miejscu, w którym dawniej znajdowały się złoża kredy, czyli w podziemiach chełmskiej Starówki. Podczas II wojny światowej podziemia te służyły mieszkańcom za schronienie przed okupantem. Podziemia liczą 2 km. Podczas zwiedzania każdy został wyposażony w kask oraz latarkę. Główną atrakcją przygotowaną przez pracowników Chełmińskiego Podziemia Kredowego jest spotkanie z Duchem Bieluchem, który ukazuje się jako biały niedźwiedź.
ZdjOgród Różańcowy

Ogród Różańcowy

Położony jest niedaleko katedry. Powstał z inicjatywy ks. inf. Kazimierza Bownika. Jak sama nazwa wskazuje, obiekt w kształcie serca obrazuje grupy tajemnic (radosna, światła, bolesna i chwalebna) w postaci różnych gatunków drzew i krzewów. Budowa Ogrodu Różańcowego trwała rok. Efekt jest zdumiewający, na głazach umieszczono 20 tablic z tajemnicami różańca. Miejsce odwiedzane jest głównie przez turystów, w dużej mierze przez księży zakonnice, ale nie tylko.
ZdjPark Miejski

Park Miejski

Znajduje się w Chełmie, niedaleko ulicy Lubelskiej. Park posiada powierzchnię ponad 7 ha. Park najlepiej odwiedzać w okresie wiosenno-letnim, kiedy w parku dominuje zieleń. Mieszkańcy i turyści chętnie odwiedzają to miejsce, ponieważ mogą tam odpocząć i zregenerować swoje siły po ciężkim tygodniu pracy. Liczne alejki namawiają na spacery, a place zabaw to niezła rozrywka dla najmłodszych. W Parku Miejskim znajduje się także skatepark.

Chełm

Darmowe ogłoszenia Chełm dotyczą ogłoszeń zamieszczanych zarówno przez osoby oferujące swoje usługi, jak i poszukujące określonych usług. Miasto położone jest w województwie lubelskim. Chełm uważany jest za doskonale rozwinięty ośrodek edukacyjny, ponieważ na jego terenie znajduje uczelnia publiczna i kilka wyższych szkół. Dzięki temu Chełm jest zamieszkiwany przez sporą liczbę studentów. Z tej przyczyny ogłoszenia kierowane są przede wszystkim do osób studiujących lub pracujących w Chełmie.