Żywiec

Miasto zlokalizowane w południowej części województwa śląskiego, nad rzeką Sołą i Jeziorem Żywieckim. Na terenie miasta znajduje wiele atrakcyjnych miejsc, które warto odwiedzić będąc w Żywcu. Zalicza się do nich Stary Zamek, konkatedrę Narodzenia NMP, Browar Żywiecki oraz Park Miniatur. W mieście funkcjonuje także szkoła wyższa, tj. Beskidzka Wyższa Szkoła Umiejętności, na której można podjąć studia na kierunkach: Turystyka i Rekreacja, Administracja, Fizjoterapia i Pielęgniarstwo.
Żywiec

Atrakcje miasta:

ZdjPark Miniatur

Park Miniatur

Park mieści się w pałacu Habsburgów, choć eksponaty znajdują się także na trenie parku. Zbiory nawiązują tematycznie do dawnego życia mieszkańców Żywca. Obecnie muzeum dysponuje ok. 25 miniaturami budowli wzniesionych przez tamtejszą ludność. Park jest doskonałą atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
ZdjMuzeum Miejskie

Muzeum Miejskie

Muzeum posiada zarówno wystawy stałe, jak i czasowe. Zbiory nawiązują do historii, kultury oraz sztuki regionu. Dużą popularnością wśród zwiedzających cieszy się także wystawa Konfessaty Czyli Sądy, Wyroki i Tortury w Żywcu oraz ekspozycja przedstawiająca Ptaki i Ssaki Żywiecczyzny.
ZdjMuzeum Browaru

Muzeum Browaru

Browar powstał w 1856 roku. Jest to doskonałe miejsce dla koneserów tego typu trunków, bowiem w muzeum można nie tylko poznać historię oraz dawne i współczesne techniki produkcji, ale także skosztować piwa wytworzonego bezpośrednio w browarze. Będąc w Żywcu nie sposób nie odwiedzić tego miejsca.

Żywiec

Ogłoszenia Żywiec stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób oferujących, jak i szukających ogłoszeń z wybranej miejscowości. Oferty usług kierowane są do studentów i absolwentów kilku szkół wyższych działających w Żywcu. Wszelkie czynności związane z korzystaniem z serwisu nie są skomplikowane, wręcz przeciwnie – serwis jest tak skonstruowany, że darmowe ogłoszenia Żywiec można dodawać szybko, bezpłatnie i bez rejestracji. <br > Żywiec to miasto położone w południowej części kraju, w województwie śląskim. Serwis ogłoszeniowy darmowe ogłoszenia Żywiec stworzony został z myślą o osobach podejmujących studia oraz absolwentach uczelni wyższych mieszkających aktualnie w mieście. Oferowane usługi wiążą się ze sprawami typowo studenckimi, związanymi m. in. z z nauką, noclegiem.