Śrem

Niewielkie miasto leżące w centralnej części województwa wielkopolskiego, nad rzeką Wartą. Odwiedzając Śrem, warto zajrzeć do Muzeum Śremskiego, Rogalińskiego Parku Krajobrazowego oraz do kościoła Wniebowzięcia NMP. Ciekawym miejscem jest także bardzo okazały ratusz miejski. W Śremie można także podjąć studia, ponieważ na terenie miasta funkcjonuje Wydział Zamiejscowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zamiejscowy Wydział Studiów Administracyjnych Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Jarocinie.
Śrem

Atrakcje miasta:

ZdjRejs statkiem

Rejs statkiem

Rejsy statkiem wycieczkowym po Warcie należą do najciekawszej atrakcji w mieście. Podczas rejsu można podziwiać malownicze krajobrazy rozciągające się wzdłuż rzeki. Istnieje także możliwość wybrania najciekawszej trasy. Na statku często organizowane są imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie, a nawet wesela.
ZdjPark Miejski im. Powstańców Wielkopolskich

Park Miejski im. Powstańców Wielkopolskich

Park został założony w 1888 r. Obejmuje obszar 46 ha. W trakcie II wony światowej doznał wielu uszkodzeń. Dopiero w latach 60. i 70. podjęto się jego odbudowy. W parku największym zainteresowaniem cieszy się ścieżka historyczno-przyrodnicza, która prowadzi do najistotniejszych miejsc w parku, do których należą m.in. Pomnik Dobosza, Pomnik Żołnierza Polskiego itp.
ZdjMuzeum Śremskie

Muzeum Śremskie

Obiekt gromadzi i udostępnia wiele cennych pamiątek związanych z miastem, zwłaszcza z okresu II poł. XX w. Obecnie w muzeum organizuje się także imprezy regionalne. Jeśli kogoś interesuje historia i kultura lokalna miasta, warto odwiedzić to miejsce.

Śrem

Darmowe ogłoszenia Śrem są dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących oferować swoje usługi za pomocą Internetu. Ogłoszenia Śrem kierowane są do studentów i absolwentów wyższych uczelni jakie funkcjonują obecnie na terenie miasta. Serwis umożliwia także przeszukiwanie studentom i absolwentom przeglądanie ogłoszeń w celu poszukiwań ofert z danej kategorii i miejscowości.<br > Korzystanie z serwisu jest darmowe, proste i szybkie. Warto zaznaczyć, że korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji. Śrem to miasto położone w zachodniej części kraju, w województwie wielkopolskim. Ze względu na działające w mieście dwa oddziały zamiejscowe wyższych uczelni, Śrem jest miejscem, w którym przebywa spora liczbą studentów. To właśnie z myślą o nich powstał serwis darmowe ogłoszenia Śrem.